Letní semestr kurzů 2021

Milí zájemci o kurzy Scholastika,

naše kurzy i přes veškerá vládní opatření stále probíhají. Na různá měnící se opatření se vždy snažíme rychle reagovat a upravovat dle nich průběh daných kurzů. V případě softwarových a teoretických kurzů probíhá výuka primárně distančním způsobem. Praktické ateliéry probíhají kombinací distanční výuky a individuálních konzultací. Ano, všichni preferujeme klasický průběh výuky, ale během minulého roku jsme my i naši pedagogové získali cenné zkušenosti v adaptaci na kombinovaný způsob výuky a věříme, že dobře funguje. Kurzy by měly přinášet nové znalosti, odreagování se od každodenních záležitostí a radost i v této nelehké době. Rádi vás tedy přivítáme v dalším semestru a doufáme, že nebude celý online.

Nejdůležitější data, která se týkají letního semestru 2021:

  • online Dny otevřených dveří: 15.–18. února
  • podání přihlášky a online zápis: do 22. února
  • začátek semestru: 1. března (v případě Dějin umění 21. února)

Informace k průběhu jednotlivých kurzů v letním semestru 2021:

3D animace, Dějiny designu a architektury, Fotografie a video, Game Design: Unreal, Grafické programy Adobe, Grafický design 1 + 2, Interiérový design: Kurzy začínají 1. března a s ohledem na vládní opatření je výuka převedena na distanční formu. Prezenční výuka bude obnovena dle aktuálního vývoje epidemiologické situace.
Dějiny umění: Kurz začíná 21. února a s ohledem na vládní opatření je výuka převedena na distanční formu. Prezenční výuka bude obnovena dle aktuálního vývoje epidemiologické situace.
Choreografie a analýza pohybu, Kamera a střih, Kresba a ilustrace, Malba, Módní design, Produktový design, Socha, Šperk, Textilní tvorba: Začátek kurzů bude stanoven dle vývoje epidemiologické situace. V závislosti na tato omezení se může změnit délka a cena kurzu. V současné chvíli můžete poslat nezávaznou elektronickou přihlášku. S bližšími informacemi se Vám ozveme v momentě, kdy bude průběh kurzů jasně daný.

V případě otázek nás, prosím, kontaktujte na emailu: kurzy@scholastika.cz

Těšíme se,
Scholastika

GD: Victoria Loshakova

Den otevřených dveří VOŠ Scholastika
Den otevřených dveří VOŠ Scholastika
Game design na Scholastice!
Game design na Scholastice!
DOD kurzů Scholastika
DOD kurzů Scholastika
VOŠ – výsledky přijímacího řízení
VOŠ – výsledky přijímacího řízení
VOŠ – přihláška do 12. 8. 2021!
VOŠ – přihláška do 12. 8. 2021!
Den otevřených dveří kurzů
Den otevřených dveří kurzů
Klauzury – Zimní semestr 2020/2021
Klauzury – Zimní semestr 2020/2021
Letní semestr kurzů 2021
Letní semestr kurzů 2021
Zobrazit všechny novinky