Letní semestr kurzů 2021

Milí zájemci o kurzy Scholastika,

naše kurzy i přes veškerá vládní opatření stále probíhají. Na různá měnící se opatření se vždy snažíme rychle reagovat a upravovat dle nich průběh daných kurzů. V případě softwarových a teoretických kurzů probíhá výuka primárně distančním způsobem. Praktické ateliéry probíhají kombinací distanční výuky a individuálních konzultací. Ano, všichni preferujeme klasický průběh výuky, ale během minulého roku jsme my i naši pedagogové získali cenné zkušenosti v adaptaci na kombinovaný způsob výuky a věříme, že dobře funguje. Kurzy by měly přinášet nové znalosti, odreagování se od každodenních záležitostí a radost i v této nelehké době. Rádi vás tedy přivítáme v dalším semestru a doufáme, že nebude celý online.

Nejdůležitější data, která se týkají letního semestru 2021:

  • online Dny otevřených dveří: 15.–18. února
  • podání přihlášky a online zápis: do 22. února
  • začátek semestru: 1. března (v případě Dějin umění 21. února)

Informace k průběhu jednotlivých kurzů v letním semestru 2021:

3D animace, Dějiny designu a architektury, Fotografie a video, Game Design: Unreal, Grafické programy Adobe, Grafický design 1 + 2, Interiérový design: Kurzy začínají 1. března a s ohledem na vládní opatření je výuka převedena na distanční formu. Prezenční výuka bude obnovena dle aktuálního vývoje epidemiologické situace.
Dějiny umění: Kurz začíná 21. února a s ohledem na vládní opatření je výuka převedena na distanční formu. Prezenční výuka bude obnovena dle aktuálního vývoje epidemiologické situace.
Choreografie a analýza pohybu, Kamera a střih, Kresba a ilustrace, Malba, Módní design, Produktový design, Socha, Šperk, Textilní tvorba: Začátek kurzů bude stanoven dle vývoje epidemiologické situace. V závislosti na tato omezení se může změnit délka a cena kurzu. V současné chvíli můžete poslat nezávaznou elektronickou přihlášku. S bližšími informacemi se Vám ozveme v momentě, kdy bude průběh kurzů jasně daný.

V případě otázek nás, prosím, kontaktujte na emailu: kurzy@scholastika.cz

Těšíme se,
Scholastika

GD: Victoria Loshakova

Mezinárodní bienále grafického designu v Brně
Mezinárodní bienále grafického designu v Brně
Vernisáž absolventských prací
Vernisáž absolventských prací
Výsledky přijímacích zkoušek
Výsledky přijímacích zkoušek
Den otevřených dveří VOŠ Scholastika
Den otevřených dveří VOŠ Scholastika
Game design na Scholastice!
Game design na Scholastice!
DOD kurzů Scholastika
DOD kurzů Scholastika
VOŠ – výsledky přijímacího řízení
VOŠ – výsledky přijímacího řízení
VOŠ – přihláška do 12. 8. 2021!
VOŠ – přihláška do 12. 8. 2021!
Zobrazit všechny novinky