Digitální tvorba

Kurz 3D animace

cinema4d-0026-720x540-c-default

Naučte se modelovat, texturovat a animovat ve 3D

Jako 3D grafik můžete modelovat herní assety, vytvářet charaktery pro animovaný film, animovat grafiku pro seriálové znělky, připravovat simulace pro speciální efekty i generovat hyperrealistické vizualizace pro architekturu a mnoho dalšího. Možnosti jsou obrovské a tenhle kurz vás provede všemi hlavními aspekty práce ve 3D, abyste se mohli rozhodnout, co chcete v této oblasti dělat. V kurzu 3D animace se v 15 lekcích naučíte všechny základní činnosti, které vám pomůžou tvořit a to modelování, texturování, rigování, animování, generovanou abstraktní grafiku, rendering, simulace a postprodukce. Budeme pracovat převážně v programu Cinema 4D, který je jednen z nejuniverzálnějších, nejrozšířenšjších a zároveň umožňuje co nejrychleji dosáhnout špičkových výsledky bez nutnosti zapojovat další programy. Přesto si ukážeme základy i v dalších programech jako je Blender, který dosáhl masivní popularity díky tomu, že nabízí spoustu špičkových nástrojů zdarma. Dále si ukážeme Substance Painter, Z Brus a Marvelous Designer. Renderovat budeme také v Redshiftu.


What awaits you in the course

 • Seznámíte se se všemi hlavními aspekty práce ve 3D

  Jako 3D grafik můžete modelovat herní assety, vytvářet charaktery pro animovaný film, animovat grafiku pro seriálové znělky, připravovat simulace pro speciální efekty i generovat hyperrealistické vizualizace pro architekturu a mnoho dalšího.

 • Všechny základní činnosti, které vám pomůžou tvořit

  modelování, texturování, rigování, animování, generovanou abstraktní grafiku, rendering, simulace a postprodukci.

 • Ovládat program Cinema 4D

  Dále si ukážeme Substance Painter, Z Brus a Marvelous Designer. Renderovat budeme také v Redshiftu.


Who is the lecturer

VOŠ, Public Courses

Vojtěch Buchta

vojtabuchta-010-400x400-c-default

Play video

Vystudoval Pedagogickou fakultu MU, obor výtvarná výchova a vizuální tvorba a grafický design na VUT v Brně. Již od začátku se zaměřoval na animovanou grafiku a video. Začínal jako Apple Certified Trainer pro Final Cut a Motion a zároveň pracoval jako střihač a motion designér na volné noze. Podílel se na výrobě mnoha live projekcí, videoklipů a televizní grafiky. Zároveň vyučoval jako pedagog na střední umělecké škole animaci a 3D grafiku. Poté nastoupil do České televize jako artdirector a motion designér, kde navrhoval a realizoval grafiku pro desítky pořadů napříč kanály a dva komplexní redesigny ČT sport. Po šesti letech v ČT přestoupil jako motion designér do marketingové agentury pro mobilní hry i aplikace a nyní působí opět jako lektor, motion designér a animátor na volné noze.

Máte na vyučujícího dotaz? Zanechte nám svůj e-mail a my se vám ozveme.

Kliknutím na tlačítko „Zanechat adresu” souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.Course price: 9.800Kč

Course price:
9.800


How to send an application for a course?

 • 1

  Make sure that it is possible to attend the course in English by sending an inquiry to kurzy@scholastika.cz.

 • 2

  Complete the online application on our website. You will then receive an email asking you to pay the reservation fee. Pay the reservation fee of 700 CZK. The fee must be paid within 24 hours of receiving the invitation. After paying the booking fee, we will contact you back with instructions for paying the remaining part of the course fee and other information.

 • 3

  Pay the rest of the course fee. The remaining part of the course must be paid within 5 working days of receiving the invitation.

Simply submitting an online application does not guarantee you a place in the given course, a reservation fee must be paid. The booking fee is deducted from the total price of the course and is non-refundable. General terms and conditions can be found here. If you have any questions regarding Scholastika courses, please contact us by e-mail at kurzy@scholastika.cz


Application

The course capacity is already full! It will be possible to enrol in the next semester in October 2023


FAQ

Frequently Asked Questions


×