cinema4d-0026-720x540-c-default
Digitální tvorba

Kurz 3D animace

Naučte se modelovat, texturovat a animovat ve 3D

Jako 3D grafik můžete modelovat herní assety, vytvářet charaktery pro animovaný film, animovat grafiku pro seriálové znělky, připravovat simulace pro speciální efekty i generovat hyperrealistické vizualizace pro architekturu a mnoho dalšího. Možnosti jsou obrovské a tenhle kurz vás provede všemi hlavními aspekty práce ve 3D, abyste se mohli rozhodnout, co chcete v této oblasti dělat. V kurzu 3D animace se v 15 lekcích naučíte všechny základní činnosti, které vám pomůžou tvořit a to modelování, texturování, rigování, animování, generovanou abstraktní grafiku, rendering, simulace a postprodukce. Budeme pracovat převážně v programu Cinema 4D, který je jednen z nejuniverzálnějších, nejrozšířenšjších a zároveň umožňuje co nejrychleji dosáhnout špičkových výsledky bez nutnosti zapojovat další programy. Přesto si ukážeme základy i v dalších programech jako je Blender, který dosáhl masivní popularity díky tomu, že nabízí spoustu špičkových nástrojů zdarma. Dále si ukážeme Substance Painter, Z Brus a Marvelous Designer. Renderovat budeme také v Redshiftu.


Co se v kurzu naučíte?

 • Seznámíte se se všemi hlavními aspekty práce ve 3D

  Jako 3D grafik můžete modelovat herní assety, vytvářet charaktery pro animovaný film, animovat grafiku pro seriálové znělky, připravovat simulace pro speciální efekty i generovat hyperrealistické vizualizace pro architekturu a mnoho dalšího.

 • Všechny základní činnosti, které vám pomůžou tvořit

  Modelování, texturování, rigování, animování, generovanou abstraktní grafiku, rendering, simulace a postprodukci.

 • Ovládat program Cinema 4D

  Dále si ukážeme Substance Painter, Z Brus a Marvelous Designer. Renderovat budeme také v Redshiftu.


Kdo kurz vede?

VOŠ, Kurzy

Vojtěch Buchta

vojtabuchta-010

Přehrát video

Vystudoval Pedagogickou fakultu MU, obor výtvarná výchova a vizuální tvorba a grafický design na VUT v Brně. Již od začátku se zaměřoval na animovanou grafiku a video. Začínal jako Apple Certified Trainer pro Final Cut a Motion a zároveň pracoval jako střihač a motion designér na volné noze. Podílel se na výrobě mnoha live projekcí, videoklipů a televizní grafiky. Zároveň vyučoval jako pedagog na střední umělecké škole animaci a 3D grafiku. Poté nastoupil do České televize jako artdirector a motion designér, kde navrhoval a realizoval grafiku pro desítky pořadů napříč kanály a dva komplexní redesigny ČT sport. Po šesti letech v ČT přestoupil jako motion designér do marketingové agentury pro mobilní hry i aplikace a nyní působí opět jako lektor, motion designér a animátor na volné noze.

Máte na vyučujícího dotaz?
Zanechte nám svůj e-mail a my se vám ozveme.Cena kurzu: 9.800Kč

Cena kurzu:
9.800


Jak se přihlásit na kurz?

 • 1

  Vyplňte online přihlášku na našem webu. Dále pokračujte v zápisu na webu nebo následujte instrukce ve Vašem emailu.

 • 2

  Pro dokončení zápisu zaplaťte rezervační poplatek k potvrzení vašeho místa nebo zaplaťte rovnou celý kurz.

 • 3

  Po obdržení celé částky již budete studentkou nebo studentem Scholastiky a my vás budeme kontaktovat s informacemi o zahájení výuky.


Přihláška na kurz

Přihlášky na letní semestr jsou uzavřeny. Těšíme se na vás v zimním semestru 2024.

Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se kurzů Scholastika, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu kurzy@scholastika.cz


 • Kdy na Scholastice začínají kurzy?

  Kurzy jsou vždy semestrální. V zimním semestru začínají v polovině října a letní semestr bývá zahájen na přelomu února a března. Letní semestr 2024 začíná v týdnu od 26/2 2024.

 • Jak často probíhají kurzy?

  Kurzy probíhají 1x týdně, vyjma dějin umění.

 • Jsou nějaké slevy v případě kombinace kurzů?

  Základní cena za kombinaci 2 kurzů je 16 500 Kč. Za kombinaci tří kurzů 22 500 Kč. Pro více informací nás kontaktujte na kurzy@scholastika.cz.

 • Je možné využívat prostor Scholastiky i v čase mimo výuku?

  Ano, motivujeme studenty k práci na školních zadáních i na vlastních projektech. Scholastika je po domluvě otevřena každý všední den v čase 12–20 hod.

 • Získám absolvováním kurzu nějaké osvědčení nebo certifikát?

  Ano, absolvováním daného kurzu získáte tištěný certifikát. Certifikáty vystavujeme na vyžádání po ukončení kurzu v daném semestru.

 • Získám zapsáním na kurz status studenta?

  Při studiu semestrálních kurzů nezískáváte status studenta, protože se nejedná o denní studium. Pokud chcete studovat denní studium na Scholastice, přihlaste se k nám na Vyšší odbornou školu.


×