bar_sedmicka_panorama
Praktický ateliér

Kurz designu interiéru a produktu: Interiér a my

Naučte se přemýšlet o interiéru jinak a navrhněte vlastní kus nábytku na míru.

Naší ambicí je povzbudit váš zájem o své okolí, schopnost o něm kriticky přemýšlet a umět přivádět na svět praktické a zajímavé projekty – spoluutvářet prostředí, ve kterém chceme trávit čas. Podíváme se z různých perspektiv na místa, kde žijeme. Každý si navrhne vlastní kus nábytku na míru a připraví podklady pro realizaci. V jednotlivých krocích (koncept, rozpočet, příprava podkladů pro realizaci, prezentace) si osaháme modelový projekt interiéru pro klienta. Kurz doplní prezentace inspirativních profesionálů z praxe a exkurze na zajímavá místa. Chceme se bavit, učit se navzájem a dozvědět se nové věci. Kurz bude rozdělen do 4 tematických bloků: 1. můj prostor 2. můj výrobek 3. můj projekt 4. exkurze


Co se v kurzu naučíte?

 • Přemýšlet o interiéru a svém okolí

  a umět přivádět na svět praktické a zajímavé projekty.

 • Vytvořit projekt interiéru pro klienta

  na základě modelového projektu, který si vyzkoušíme.

 • Navrhnout vlastní kus nábytku na míru

  a připravit podklady pro jeho realizaci.


Kdo kurz vede?

Kurzy

Matěj Janský a Cyril Dunděra

snimek-obrazovky-2023-01-27-v9.04.41

Matěj Janský a Cyril Dunděra navrhují nábytek pro zahraniční značky i privátní klienty. Věnují se interiérovému designu a výstavním instalacím. Dále pod vlastním brandem MCDJ nábytek také vyrábějí. Práce mladého dua lze vidět v galeriích a na design eventech v Miláně, Paříži, Bruselu či Praze. Absolventi UMPRUM pracovali v zahraničí pro studio Claesson Koivisto Rune ve Stockholmu, glassbrand Lasvit v Londýně nebo LehmTonErde specializující se na dusanou hlínu v Saudské Arábii. Produkty s jejich designem nabízí například Cappellini, Lasvit či Kler a za svou práci vyhráli mimo jiné ocenění German Design Award Special 2023, Balthazar Award 2022, EDIDA 2022 nebo BIGSEE Wood Design 2022.
@janskydundera

Máte na vyučujícího dotaz? Zanechte nám svůj e-mail a my se vám ozveme.

Kliknutím na tlačítko „Zanechat adresu“ souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.Cena kurzu: 9.800Kč

Cena kurzu:
9.800


Jak se přihlásit na kurz?

 • 1

  Vyplňte online přihlášku na našem webu. Následně obdržíte email s výzvou k uhrazení rezervačního poplatku.

 • 2

  Zaplaťte rezervační poplatek činící 700 Kč. Poplatek je nutné zaplatit do 24 hodin od obdržení výzvy. Po zaplacení rezervačního poplatku vás budeme kontaktovat zpět s instrukcí k platbě zbývající části kurzovného a dalšími informacemi.

 • 3

  Zaplaťte zbytek kurzovného. Zbývající část kurzu je nutné zaplatit do 5 pracovních dnů od obdržení výzvy.

Samotné odeslání online přihlášky vám nezajišťuje místo v daném kurzu, je třeba uhradit rezervační poplatek. Rezervační poplatek se odečítá od celkové ceny kurzu a je nevratný. Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde. Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se kurzů Scholastika, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu kurzy@scholastika.cz


Přihláška na kurz

Do dalšího semestru našich kurzů přijímáme přihlášky od října 2023.

 Máte-li jakékoliv dotazy, týkající se kurzů Scholastika, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu kurzy@scholastika.cz


Nejčastější otázky a odpovědi

Kurzy obvykle probíhají formou semestrální ateliérové výuky a jsou doplněny o řadu doprovodných aktivit. Studenti a studentky kurzů tak mohou mimo jiné navštěvovat přednášky hostů Scholastiky, účastnit se komentovaných prohlídek kulturních institucí nebo výstav v malých nezávislých galeriích.

Umělecké kurzy jsou zajišťovány spolkem Scholastika, z. s. – Stanovy naleznete ZDE, Všeobecné obchodní podmínky naleznete ZDE.


×