bar_sedmicka_panorama
Praktický ateliér

Interiér a my

Naučte se přemýšlet o interiéru jinak a navrhněte vlastní kus nábytku na míru.

Naší ambicí není udělat z Vás interiérové designéry*ky. Chceme povzbudit zájem o své okolí, schopnost o něm kriticky přemýšlet a umět přivádět na svět praktické a zajímavé projekty – spoluutvářet prostředí, ve kterém chceme trávit čas. Podíváme se z různých perspektiv na místa, kde žijeme. Každý si navrhne vlastní kus nábytku na míru a připraví podklady pro realizaci. V jednotlivých krocích (koncept, rozpočet, příprava podkladů pro realizaci, prezentace) si osaháme modelový projekt interiéru pro klienta. Kurz doplní prezentace inspirativních profesionálů z praxe a exkurze na zajímavá místa. Chceme se bavit, učit se navzájem a dozvědět se nové věci. Kurz bude rozdělen do 4 tematických bloků: 1. můj prostor 2. můj výrobek 3. můj projekt 4. exkurze


What awaits you in the course

 • Přemýšlet o interiéru a svém okolí

  a umět přivádět na svět praktické a zajímavé projekty.

 • Vytvořit projekt interiéru pro klienta

  na základě modelového projektu, který si vyzkoušíme.

 • Navrhnout vlastní kus nábytku na míru

  a připravit podklady pro jeho realizaci.


Who is the lecturer

Public Courses

Matěj Janský a Cyril Dunděra

snimek-obrazovky-2023-01-27-v9.04.41

Matěj Janský a Cyril Dunděra navrhují nábytek pro zahraniční značky i privátní klienty. Věnují se interiérovému designu a výstavním instalacím. Dále pod vlastním brandem MCDJ nábytek také vyrábějí. Práce mladého dua lze vidět v galeriích a na design eventech v Miláně, Paříži, Bruselu či Praze. Absolventi UMPRUM pracovali v zahraničí pro studio Claesson Koivisto Rune ve Stockholmu, glassbrand Lasvit v Londýně nebo LehmTonErde specializující se na dusanou hlínu v Saudské Arábii. Produkty s jejich designem nabízí například Cappellini, Lasvit či Kler a za svou práci vyhráli mimo jiné ocenění German Design Award Special 2023, Balthazar Award 2022, EDIDA 2022 nebo BIGSEE Wood Design 2022.
@janskydundera

Máte na vyučujícího dotaz? Zanechte nám svůj e-mail a my se vám ozveme.

Kliknutím na tlačítko „Zanechat adresu” souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.Course price: 9.800Kč

Course price:
9.800


How to send an application for a course?

 • 1

  Make sure that it is possible to attend the course in English by sending an inquiry to kurzy@scholastika.cz.

 • 2

  Complete the online application on our website. You will then receive an email asking you to pay the reservation fee. Pay the reservation fee of 700 CZK. The fee must be paid within 24 hours of receiving the invitation. After paying the booking fee, we will contact you back with instructions for paying the remaining part of the course fee and other information.

 • 3

  Pay the rest of the course fee. The remaining part of the course must be paid within 5 working days of receiving the invitation.

Simply submitting an online application does not guarantee you a place in the given course, a reservation fee must be paid. The booking fee is deducted from the total price of the course and is non-refundable. General terms and conditions can be found here. If you have any questions regarding Scholastika courses, please contact us by e-mail at kurzy@scholastika.cz


Application

The course capacity is already full! It will be possible to enrol in the next semester in October 2023


FAQ

Frequently Asked Questions


×